kandydatów

Etat Tax assistant [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy częścią Crowe Global - jednej z dziesięciu największych globalnych sieci firm księgowych i doradczych. Crowe Global to ponad 200 niezależnych firm, działających w ponad 145 krajach. Naszym klientom oferujemy wsparcie w zakresie księgowości, podatków, audytu, konsultingu, kadr i płac oraz doradztwa prawnego.

Tax assistant [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • sporządzanie dokumentów, pism, wniosków, formatowanie dokumentów
  • sporządzanie analiz i projektów opinii podatkowych, skarg, wniosków o interpretację etc.
  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych
  • przygotowywanie kalkulacji podatkowych
  • kontakt z urzędami
  • kontakt z klientami
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą

Wymagamy:

  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programów Office (Word, Excel, Power Point)
  • wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zdolności pracy pod presją czasu
  • proaktywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów
  • samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania
  • zdolności analitycznych oraz spostrzegawczości
  • chęci do pracy w zespole
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki(-ta) w dziale podatkowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • rewelacyjną atmosferę w zespole
  • pyszną kawę