kandydatów

Etat Manager Restauracji

Firma: EBS Spółka Akcyjna miejsce pracy: Piaseczno

Ogólnopolska sieć restauracji specjalizująca się w serwowaniu dań obiadowych, skupiająca pod swoim logo dwa brandy – Bistro Polskie oraz My Asia - poszukuje osób na stanowisko:

Manager Restauracji
Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie restauracją oraz podległym personelem
  • Realizacja wyznaczonego budżetu oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe restauracji
  • Koordynacja obszaru produkcji, sprzedaży oraz sali restauracyjnej (dbanie o estetykę i wystrój)
  • Dążenie do zapewnienia satysfakcji klientów poprzez dostarczenie produktów o wysokiej jakości oraz profesjonalną obsługę
  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez motywowanie go do osiągania założonych celów

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w sieci gastronomicznej
  • Doświadczenie w pracy w branży retail – warunek konieczny!
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą, szkoleniu pracowników i wprowadzaniu standardów
  • Nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Umiejętność pracy opierającej się na wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu, koncentracji na celach
  • Umiejętność budowania oraz motywowania zespołu
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem