kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: ISS Facility Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

People make places
Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, administracyjne i techniczne w wewnętrznym dziale rekrutacji
  • Wykorzystywanie różnorodnych metod pozyskiwania kandydatów, w tym poszukiwań bezpośrednich (direct search, social media)
  • Kreowanie dobrego wizerunku zespołu wewnątrz organizacji, dbanie o najwyższą jakość współpracy z klientami wewnętrznymi
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Terminowe raportowanie i rozliczanie projektów rekrutacyjnych
  • Udział w różnorodnych projektach z obszaru miękkiego HR
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych średniego i wyższego szczebla (stanowiska specjalistyczne, administracyjne, techniczne)
  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji oraz znajomość różnorodnych metod poszukiwania kandydatów
  • Inicjatywa i proaktywność, nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie efektywnej rekrutacji
  • Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji z kandydatami i Hiring Managerami
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B -mile widziane
Oferujemy:
  • Pracę w wewnętrznym dziale rekrutacji (People & Culture)
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Realny rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży