kandydatów

Etat Specjalista ds obsługi klienta i sprzedaży

Firma: Ultramaszyna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5973255, z dnia 2021-11-08

ultraMaszyna to miejsce, w którym panuje kreatywny nastrój, sprzyjający działaniom twórczym i pozwalający na realizację krawieckich pasji wszystkim, którzy nas odwiedzają. Na co dzień staramy się dostarczyć naszym klientom wszystkiego, co jest im niezbędne do tego, aby mogli zarówno tworzyć odzież na własne potrzeby jak i rozwijać swój krawiecki biznes.

Jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i motywację do tego, aby razem z nami rozwijać ultraMaszynę. Tematem przewodnim firmy jest krawiectwo oraz moda, prowadzimy stacjonarną i internetową sprzedaż sprzętu szyjącego, materiałów, pasmanterii, akcesoriów. Ponadto prowadzimy stacjonarne i internetowe kursy szycia. Zapraszamy do współpracy osoby chętne do rozwoju zawodowego w ramach prowadzonej przez nas działalności oraz tych, którzy chcieliby współtworzyć z nami to miejsce :)

Specjalista ds obsługi klienta i sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie klienta stacjonarnego;
  • obsługę sprzedaży stacjonarnej (przyjmowanie płatności, wystawiane dokumentów sprzedaży);
  • zarządzanie zatowarowaniem we współpracy z zespołem oraz zarządzanie aktualną ekspozycją produktów;
  • wsparcie klienta w internecie;
  • bieżącą obsługę telefoniczną i mailową;

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • zainteresowania tematami: krawiectwo, handmade, DIY, moda;
  • przynajmniej podstawowej umiejętności obsługi maszyn do szycia;
  • wysokiej kultury osobistej, pozytywnego nastawienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (znajomość słownictwa technicznego nie jest wymagana);
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

Oferujemy

  • szkolenia produktowe oraz z zakresu technik krawieckich;
  • możliwość darmowego udziału w organizowanych przez nas kursach;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole i ciekawej branży;
  • komputer służbowy;
  • szkolenia tematyczne związane ze stanowiskiem;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-11-2021
Wyświetleń: 128