kandydatów

Etat Specjalista bhp i ppoż

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista bhp i ppoż
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13826
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP, p. poż. na terenie firmy- przygotowywanie dokumentów BHP, instrukcji bezpieczeństwa pracy, plany bezpieczeństwa oraz przepisów przeciwpożarowych- monitorowanie, sprawdzanie i raportowanie wymagań bezpieczeństwa- przyczynianie się do poprawy wydajności BHP w organizacji- zapewnianie wzorcowej kultury BHP- pomaganie kierownikom i przełożonym w zrozumieniu obowiązków, odpowiedzialności i sposobu wypełniania ich ról, zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi BHP oraz polityką, instrukcjami i standardami - wspieranie działalności podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych, aby monitorować ustalenia audytu i wdrożenia działań naprawczych - realizacja zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP - współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z bezpieczeństwem pracy- inicjowanie i wdrażanie działań prewencyjnych w zakresie BHP i p. poż., a także egzekwowanie ich realizacji Realizacja obligatoryjnych szkoleń w dziedzinie BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (BHP), 2 lata doświadczenia zawodowego.Obowiązki: - prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP, p. poż. na terenie firmy- przygotowywanie dokumentów BHP, instrukcji bezpieczeństwa pracy, plany bezpieczeństwa oraz przepisów przeciwpożarowych- monitorowanie, sprawdzanie i raportowanie wymagań bezpieczeństwa- przyczynianie się do poprawy wydajności BHP w organizacji- zapewnianie wzorcowej kultury BHP- pomaganie kierownikom i przełożonym w zrozumieniu obowiązków, odpowiedzialności i sposobu wypełniania ich ról, zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi BHP oraz polityką, instrukcjami i standardami - wspieranie działalności podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych, aby monitorować ustalenia audytu i wdrożenia działań naprawczych - realizacja zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP - współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z bezpieczeństwem pracy- inicjowanie i wdrażanie działań prewencyjnych w zakresie BHP i p. poż., a także egzekwowanie ich realizacji Realizacja obligatoryjnych szkoleń w dziedzinie BHP[Zgłoszenia: piotr.ostrowski@bys.com.pl, telefonicznie: 664 179 900 lub osobiście: ul. Wólczyńska 249]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy