kandydatów

Etat Specjalista ds. Transportu Kolejowego

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Transportu Kolejowego

Miejsce pracy: Warszawa (The Park, ul. Krakowiaków 46)

lub Cementownia Rudniki (ul. Mstowska 10, Rudniki)

Główne zadania
  • Realizacja procesów logistycznych związanych z przewozami kolejowymi kruszyw;
  • Współpraca ze służbami zakupowymi i handlowymi w ustalaniu kierunków zakupów/sprzedaży kruszyw;
  • Współpraca z przewoźnikami kolejowymi w realizacji przewozu kruszyw;
  • Współpraca z kopalniami/załadowcami w zakresie przygotowania asortymentu, odpowiedniej ilości kruszyw do wysyłek kolejowych;
  • Opracowywanie harmonogramów przewozów całopociągowych;
  • Nadzór nad prawidłowością wystawiania kolejowych dokumentów przewozowych na kruszywo;
  • Opracowywanie podstawowych raportów dotyczących realizowanych przewozów kolejowych
Wymagania formalne
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnym w branży transportowej lub spedycji kolejowej;
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość SAP;
  • Dobra znajomość MS Excel
Oczekiwania interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • Dokładność i staranność;
  • Umiejętności komunikacyjne;

Oferujemy
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu;
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Rozległą sieć międzynarodowych kontaktów;
  • Rozbudowane usługi dla pracowników;