kandydatów

Etat Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Firma: Eksperci Księgowi Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5979078, z dnia 2021-11-09

www.eksperci-ksiegowi.pl

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firm;
  • sporządzanie bilansów, sprawozdań;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,PIT;
  • rozliczanie podatku VAT;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • współpraca z Klientami;

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego;
  • znajomość przepisów w zakresie realizowanych obowiązków;
  • znajomość obsługi pakietu Office - w szczególności Excel;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • znajomość oprogramowania Symfonia;

Oferujemy

  • wieloletnią pracę w stabilnej firmie ze stałymi Klientami;
  • pracę w centrum Warszawy w lokalizacji 2 min pieszo od stacji metra;
  • programy komputerowe, usprawniające pracę księgowego;
  • stałą opiekę informatyczną i techniczną przez cały dzień pracy;
  • ilość zadań, dostosowaną do 8 godzinnego dnia pracy i elastyczny czas pracy;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • miłą atmosferę pracy, zgrany zespół, dobrze wyposażoną kuchnię i wyśmienitą kawę w biurze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z kompetencjami;
  • umowę B2B;
  • opiekę medyczną w renomowanej klinice medycznej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2021
Wyświetleń: 110