kandydatów

Etat Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Firma: InterGest Polska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5980386, z dnia 2021-11-09

InterGest Polska należy do globalnej sieci InterGest Worldwide zapewniającej kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa biznesowego, administracyjnego i rozwiązań księgowych oraz kadr i płac w ponad 50 krajach.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Przygotowywanie przelewów bankowych oraz rejestrowanie wpłat od Klientów
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie i analiza kont oraz zapisów księgowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca/roku,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT UE oraz JPK)
  • Sporządzanie raportów finansowych dla klientów
  • Raportowanie GUS, NBP, Intrastat

Wymagania

  • Minimum 1-2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów księgowych oraz dobra znajomość programu MS Excel
  • Wyksztalcenie kierunkowe: średnie lub wyższe
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Współpracę ze stabilnym finansowo partnerem
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Nastawienie na długofalową współpracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2021
Wyświetleń: 105