kandydatów

Etat Ekspert ds. analiz strategicznych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Ekspert ds. analiz strategicznych - mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/070/0521

Twoje zadania:

  • Bieżące wsparcie CEO oraz zarządu mLeasingu
  • Przygotowywanie analiz i materiałów dla CEO i Zarządu mLeasingu oraz Zarządów spółek zależnych: Asekum i Leaslink
  • Budowanie i monitorowanie działań strategicznych i taktycznych mLeasing i spółek zależnych
  • Analiza trendów rynkowych w obszarze finansów i nowych technologii z kraju i świata
  • Współpraca z innymi obszarami grupy mBanku
  • Rozwój komunikacji z kluczowym interesariuszami

Czego potrzebujesz, aby zacząć współpracę z Nami?

  • 1-2 lata doświadczenia w branży finansowej lub doradztwie (uczestnictwo w projektach z branży finansowej), agencji ratingowej
  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane na poziomie Zarządu),
  • umiejętność przygotowania analiz,
  • sprawna obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programów analitycznych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie proficiency (w tym biegłość w terminologii finansowej)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość na ludzi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz ustalania priorytetów,
  • asertywność, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dojrzałość emocjonalna,