kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Harper Hygienics S.A. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie surowców do produkcji od dostawców i z magazynów Harper
  • Zapewnianie produkcji niezbędnych surowców zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Prawidłowe rejestrowanie przyjęć surowców i wydań na produkcję oraz przesunięć wyrobów gotowych
  • Przyjmowanie i kontrola ilościowa odbieranych z produkcji wyrobów gotowych (włóknina, wyroby higieniczno-kosmetyczne)
  • Przygotowywanie dokumentacji, prowadzenie inwentaryzacji
  • Nadzór nad funkcjonowaniem magazynu, kontrola stanów magazynowych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji, w tym jako operator wózka widłowego
  • Uprawnienia UDT na kierowanie wózkami jezdniowymi - warunek konieczny
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Darmowy transport na trasach Siedlce – Mińsk, Garwolin – Mińsk oraz Stoczek Łukowski – Mińsk
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A. Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.