kandydatów

Etat Pracownik produkcji / operator maszyn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej miejsce pracy: Błonie

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Pracownik produkcji / operator maszyn
Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/21/0544
OBOWIĄZKI:
– montażu ręcznym komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją (tak, aby w efekcie powstał produkt np. kroplówka)– obsłudze półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produktKontakt telef: 533187206 lub 660024784Kontakt e-mail: kontakt@agencjapracy-sp.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych, osoby samodzielne i odpowiedzialne, sprawnie fizycznie, dokładne, zręczne o zdolnościach manualnych, gotowych do pracy w systemie 3- zmianowym.

Wymagania inne:

[Inne] : – darmowy transport z kilkudziesięciu miejscowości na terenie gmin:Kostomłoty , Udanin , Miękinia, Wrocław, Środa Śląska, Legnica

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej