kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: Jazal Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5985681, z dnia 2021-11-09

Jazal Sp. z o.o.

Prowadzimy stację sprzedaży paliw ze sklepem i barem. Firma działa od roku 2001

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca w dziale księgowości,
  • zespół trzy osobowy,
  • biuro na starej Ochocie,
  • program księgowy Symfonia Sage 50C,
  • wprowadzanie i skanowanie dokumentów,
  • księgowanie dokumentów,
  • rozrachunki,
  • współpraca przy sporządzaniu jpk,
  • wprowadzanie wyciągów bankowych (zautomatyzowane),
  • inne czynności.

Wymagania

  • praca w programie Symfonia Sage 50C,
  • systematyczność,
  • dokładność.

Oferujemy

  • biuro znajduje się na Ochocie ulica Mochnackiego,
  • mały zespół,
  • przyjazna atmosfera,
  • udział w szkoleniach.
  • proponujemy 5.000 złotych brutto na okres 3-miesięcy, a po pozytywnej ocenie okresu próbnego podniesienie wynagrodzenia,
  • ruchome godziny pracy,
  • forma umowy o prace do uzgodnienia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-11-2021
Wyświetleń: 123