kandydatów

Etat Kucharz

Firma: PICKNIK miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6008370, z dnia 2021-11-13

PICKNIK

Koncept gastronomiczny PICKNIK w Food Town w Fabryce Norblina oferuje ciepłe bajgle, chrupiące podpłomyki czyli flamm, domowe granole oraz świeże sałatki. Wszystko w towarzystwie świeżych soków, orzeźwiających lemoniad czy rozgrzewających naparów.

Kucharz

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Droga Kucharko, Drogi Kucharzu!

Oferujemy pracę w punkcie gastronomicznym PICKNIK w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie.

Do zespołu poszukujemy osoby samodzielnej i komunikatywnej, która odnajdzie się na stanowisku kucharza w kuchni ciepłej i zimnej oraz w realizacji zamówień na miejscu i na wynos.

W zakresie Twoich obowiązków będzie przygotowywanie potraw zgodnie z przepisami z menu, obsługa klienta, a także troska o najwyższe standardy świadczonych usług, dobre imię firmy i serdeczną atmosferę w pracy.

Oczekujemy również współpracy przy tworzeniu nowych receptur.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, sumienność, punktualność, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • schludna aparycja i wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego
  • aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • system bonusowy
  • pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę
  • pracę w systemie zmianowym
  • umowę zlecenie / umowę o pracę / samozatrudnienie

Do zobaczenia!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-11-2021
Wyświetleń: 177