kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Hotel Witkowski miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6012798, z dnia 2021-11-15

Hotel Witkowski

Hotel Witkowski jest hotelem biznesowym i istnieje od 16 lat na rynku.

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Meldowanie gości oraz przydzielanie pokoi,
  • Przyjmowanie rezerwacji,
  • Prowadzenie rachunków związanych z pobytem gości,
  • Obsługę programu komputerowego zarządzającego stanem wolnych pokoi.

Wymagania

  • Osoba, która stara się o objęcie takiego stanowiska powinna być więc otwarta, sumienna, punktualna.
  • Potrafić wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją.
  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Pracę zmianową,
  • Elastyczny grafik,
  • Miłą atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-11-2021
Wyświetleń: 120