kandydatów

Etat Business Finance Manager

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

,Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Business Finance Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Aleje Jerozolimskie 96

Zadania:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej obszaru Medicover Stomatologia
  • Nadzór i koordynacja procesu zamknięcia miesiąca
  • Analiza wyników finansowych w oparciu o raporty finansowe i operacyjne wskaźniki KPI, interpretacja odchyleń od planu i trendów rozwoju w czasie
  • Tworzenie i nadzór nad przygotowaniem planów finansowych (budżet / forecast / plany strategiczne / krótko i długoterminowe) w porozumieniu z odpowiedzialnymi dyrektorami/właścicielami budżetów
  • Nadzór nad procesem kontroli realizacji wykonania budżetu BU jako całości i poszczególnych centrów kosztowych
  • Nadzór nad procesem raportowania zarządczego, standardowego oraz raportowania ad hoc, przygotowywanie okresowych prezentacji dla Zarządu
  • Wspieranie projektów M&A w obszarze Medicover Stomatologia
  • Nadzór i koordynacja procesu zatwierdzania i kontroli wydatków inwestycyjnych
  • Inicjowanie aktywności optymalizacyjnych i usprawnianie procesów oraz narzędzi służących raportowaniu i analizie finansowo-biznesowej
  • Tworzenie i monitorowanie procesów w zakresie finansów oraz umiejętne zarządzanie efektywnym workflow
  • Udział w multidyscyplinarnych oraz wielospółkowych projektach zwiększających efektywność operacyjną back office

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Wyższe wykształcenie związane z finansami, ekonomią lub kierunkami pokrewnymi
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na kierowniczym stanowisku w międzynarodowej firmie oraz w rachunkowości zarządczej i kontrolingu finansowym
  • Rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i łączenia faktów
  • Umiejętność wykorzystywania narzędzi do analizy i prezentacji danych (VBA, BI)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Mile widziane certyfikaty zawodowe z zakresu finansów lub kontrolingu (np. ACCA, CIMA)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miejsce pracy z przyjazną kulturą pracy i otwartą komunikacją
  • Rozwój w strukturach międzynarodowej firmy
  • Pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi,
  • Benefity, a w nich pakiet opieki zdrowotnej; dostęp do platformy kafeteryjnej (m.in. bilety do kina, teatru, zniżki na różnorodne produkty i usługi, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport), ubezpieczenie grupowe na życie, ubezpieczenie NNW
  • Możliwość zaangażowania społecznego poprzez przystąpienie do programu wolontariatu pracowniczego prowadzonego przez Fundację Medicover