kandydatów

Etat Technik w Centrum Symulacji Medycznych

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

Warszawski Uniwersytet Medyczny

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Technik

w Centrum Symulacji Medycznych

w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie Programu Rozwojowego w oparciu o Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”

Nr ref.: ABP/1210-058/2021

Wymiar etatu: 3/4 lub 1 (do uzgodnienia)

Główne zadania:

wsparcie procesu dydaktycznego Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w szczególności:

  • obsługa techniczna zajęć symulacyjnych i egzaminów, w tym obsługa symulatorów medycznych, trenażerów, sprzętu audio-wideo, oprogramowania;
  • przygotowanie sal CSM do zajęć oraz egzaminów, sprawdzanie kompletności oraz sprawności zestawów i urządzeń,
  • czynny udział w nauczaniu studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego, pielęgniarstwa i położnictwa podczas zajęć praktycznych wynikających z programów kształcenia na tych kierunkach, przewidzianych do realizacji w CSM
  • wsparcie techniczne prowadzących zajęcia w codziennych działaniach w pracowniach symulacji medycznych,
  • prowadzenie szkoleń z obsługi sprzętu i symulatorów,
  • nadzór nad składnikami majątku, w tym również nad sprawnością techniczną symulatorów, fantomów, urządzeń medycznych i drobnego sprzętu medycznego (m.in. zgłaszanie do naprawy i serwisu zgodnie z umowami z dostawcami), wykonywanie bieżących drobnych napraw, konserwacja i czyszczenie sprzętu
  • kontrola i analiza stanu zapasów drobnego sprzętu i materiałów zużywalnych, zgłaszanie zapotrzebowania, obsługa zakupów bieżących materiałów zużywalnych do sprzętu symulacyjnego CSM, itp.,
  • praca w trybie zmianowym.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe medyczne lub techniczne, co najmniej licencjat,
  • znajomość języka angielskiego (A2/B1),
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • otwartość na nowe rozwiązania dydaktyczne i technologiczne,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane kompetencje:

  • obsługa baz danych, systemów nagrywania audio-wideo,
  • szkolenia medyczne, typu: ALS, BLS, EPLS, ITLS, ETC, kwalifikacje instruktorskie Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) lub Amerykańskiego Towarzystwa Chorób Serca (AHA) oraz doświadczenie w jednostce ochrony zdrowia,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/dokumenty/regulaminy/zarzadzenie_rektora_112-2019_zalacznik.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.