kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. rejestracji pojazdów

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w spółce mLeasing
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Młodszy specjalista ds. rejestracji pojazdów

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/115/0921

Główne zadania:

  • rejestracja pojazdów
  • współpraca z Wydziałem Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów w Urzędzie m.st. Warszawy
  • współpraca i komunikacja z dostawcami pojazdów
  • komunikacja z klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • znajomość MS Office
  • wiedza z zakresu leasingu oraz finansów
  • prawo jazdy i własny samochód

Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne,  potrafiące pracować w zespole,  otwarte na potrzeby innych, zaangażowane i odpowiedzialne

Oferujemy:

  • współpraca w oparciu o działalność gospodarczą dla jednej ze spółek Grupy mBanku – mLeasing Sp. z o.o.
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze leasingu
  • know-how w zakresie prowadzonych projektów
  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty