kandydatów

Etat Elektromonter instalacji elektrycznych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/11946
OBOWIĄZKI:

- montaż elementów i podzespołów wedlug dokumentacji technicznej - montaż instalacji zasilającej systemy transportowe i bezpieczeństwa ruchu drogowego - zabezpieczenie przewodów elektrycznych - zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu elektroenergetycznego - wykonywanie okresowych przeglądów technicznych - wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej i kablowej - konserwacja elektryczna obiektów - montowanie szaqf sterowniczych/rozdzielczych - instalacja oświetlenia - dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem instalacji elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe (elektryczne), umiejętność logicznego myślenia, wyobraźnia, umożliwiające przewidywanie skutków własnych działań, SEP kat. E. Obowiązki: - montaż elementów i podzespołów wedlug dokumentacji technicznej - montaż instalacji zasilającej systemy transportowe i bezpieczeństwa ruchu drogowego - zabezpieczenie przewodów elektrycznych - zapewnienie bezawaryjnej pracy systemu elektroenergetycznego - wykonywanie okresowych przeglądów technicznych - wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej i kablowej - konserwacja elektryczna obiektów - montowanie szaqf sterowniczych/rozdzielczych - instalacja oświetlenia - dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem instalacji elektrycznych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy