kandydatów

Etat Księgowa/y

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Księgowa/y
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/13658
OBOWIĄZKI:

- dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości - księgowanie i wyliczenia amortyzacji, rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp. - prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami bilansowymi i wynikowymi - księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie (ekonomiczne), podstawowa znajomość języka angielskiego, 3 lata doświadczenia zawodowego, znajomość pbsługi komputera. Obowiązki: - dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości - księgowanie i wyliczenia amortyzacji, rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp. - prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami bilansowymi i wynikowymi - księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy