kandydatów

Etat Pielęgniarka / Pielęgniarz do szczepień wyjazdowych

Firma: Jutro Medical Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pielęgniarka / Pielęgniarz do szczepień wyjazdowych
Miejsce pracy: Warszawa

W Jutro Medical tworzymy system opieki zdrowotnej od podstaw. Budujemy własne kliniki. Piszemy software, który ułatwia medykom codzienną pracę. Leczymy tysiące osób miesięcznie.

Obowiązki:

Jako Pielęgniarka w Jutro Medical będziesz odpowiadać za kwalifikowanie pacjentów do szczepień przeciwko COVID-19 (zbieranie wywiadu) oraz ich wykonywanie w ramach wyjazdowego (mobilnego) zespołu szczepiącego. W skład zespołu będzie wchodził ratownik medyczny / pielęgniarka oraz asystent medyczny, który będzie wsparciem w kwestiach administracyjnych oraz z wypełnieniem karty pacjenta.

Tryb pracy: praca od poniedziałku do piątku w godz. 09:00–15:00.

Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (szczepionki, gaziki, sprzęt medyczny) oraz transport do miejsca szczepień z naszej przychodni na ul. Powązkowskiej 44 w Warszawie

Wymagania
  • Ukończone wyższe studia medyczne (tytuł magistra pielęgniarstwa) oraz kurs szczepień
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 48–52 zł brutto / h (w zależności od uprawnień)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Pracę w godzinach 9:00–15:00
  • Transport do miejsca szczepień z naszej przychodni przy ul. Powązkowskiej 44
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev