kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej- mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/141/1021

Zakres zadań:

  • aktywna sprzedaż usług z zakresu: wynajem pojazdów i zarządzanie flotą
  • negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowywanie ofert i umów dla klientów i dostawców
  • budowanie i utrzymywanie relacji z dealerami/dostawcami

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, bądź finansowe)
  • doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) w sprzedaży usług, produktów B2B
  • wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw oraz prawa cywilnego i handlowego
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętność pracy w MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z innymi, wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie w branży CFM, leasingowej lub automotive