kandydatów

Etat Analityk biznesowy ds. systemów rynków finansowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Analityk biznesowy ds. systemów rynków finansowych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/190/1021

Zadania i wyzwania, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • budowa i rozwój narzędzi wykorzystywanych do parametryzacji systemów i przeprowadzania procesów kontrolnych
  • zarządzanie danymi rynkowymi w systemach rynków finansowych
  • uczestnictwo w projekcie regulacyjnym związanym z reformą IBOR
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów rynków finansowych
  • dokonywanie parametryzacji instrumentów finansowych w oparciu o serwisy Bloomberg i Reuters
  • kontrola poprawności procesów i parametryzacji systemów
  • uczestnictwo w projektach biznesowych
  • opracowywanie i rozwój procedury operacyjnej w zakresie zarządzania danymi w systemach

Masz kompetencje i talenty:

  • doświadczenie pracy zdobyte w instytucji finansowej (preferowane obszary to ryzyko, controlling, middle-office)
  • znajomość zagadnień związanych z instrumentami finansowymi
  • umiejętność programowania (dowolny język z VBA, SAS, SQL, R, Python) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności analityczne
  • lubisz pracę zespołową, w dynamicznym środowisku
  • nie boisz się wyzwań, masz głowę pełną pomysłów, znajdziesz wyjście z każdej sytuacji
  • znajomość Bloomberg i Reuters / Refinitiv będzie dodatkowym atutem

Nasza propozycja to:

  • współpraca w ramach umowy o pracę; dołącz do zespołu Departamentu Zarządzania Ryzykiem Bilansu
  • praca w dynamicznym zespole nastawionym na dialog z biznesem, upraszczanie automatyzację procesów i zwinne prowadzenie projektów IT
  • ścieżka rozwoju zawodowego w obszarze integracji ryzyka w grupie mBanku
  • udział w projektach obejmujących swoim zasięgiem całą grupę mBanku
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym)
  • szkolenia merytoryczne oraz programy rozwijające kompetencje przyszłości
  • możliwość udziału w konsultacjach rozwojowych i rekrutacyjnych w ramach wewnętrznego rynku pracy
  • wsparcie w opracowaniu indywidulanych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed, karty Multisport, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie w Uniqua
  • dofinansowanie do świąt, wypoczynku, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki)
  • możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań w ramach mKlubów
  • nagroda pieniężna za zatrudnionego kandydata w ramach Programu Poleceń