kandydatów

Etat Starszy woźny

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy woźny
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14147
OBOWIĄZKI:
1. Przestrzeganie przepisów sanitarno - higienicznych, BHP i przeciwpożarowych oraz stosowanie prawidłowej odzieży ochronnej. 2. Utrzymywanie w czystości wydzielonego rejonu pracy. 3. Dokładne ścieranie na mokro kurzu i brudu z wszelkich powierzchni w salach lekcyjnych wraz z zapleczem, gabinetach, korytarzach, klatkach schodowych (z krzeseł, ławek, drabinek, parapetów, szafek, półek, gablot, obrazów, grzejników, opraw oświetleniowych itp.). 4. Dokładne mycie tablic szkolnych. 5. Systematyczne zamiatanie i zmywanie na mokro wszystkich korytarzy i klatek schodowych oraz sprzątanie toalet po każdej przerwie. 6. Codzienne podlewanie kwiatów oraz mycie ich raz w miesiącu. 7. Raz w tygodniu mycie drzwi, lamperii i listew przypodłogowych. 8. Codzienne mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci. 9. Systematyczne szorowanie wszystkich urządzeń sanitarnych (muszli, desek klozetowych, pisuarów, rur kanalizacyjnych, baterii, umywalek, parapetów okiennych, glazury itp.). 10. Systematyczne dezynfekowanie sanitariatów. 11. Pranie firanek i zasłon podczas ferii zimowych i letnich oraz ich zawieszanie. 12. Usuwanie pajęczyn z sufitów, naroży, ścian, obrazów i gablot, spod szaf i regałów. 13. Systematyczna współpraca z opiekunami pracowni w zakresie utrzymania porządku. 14. Przygotowanie pomieszczeń do remontów: pomoc przy przestawianiu mebli) oraz sprzątanie po remoncie. 15. Sprawdzanie i zamykanie okien oraz drzwi w salach, łazienkach, gabinetach, wygaszanie niepotrzebnych świateł. 16. Zgłaszanie Kierownikowi Gospodarczemu wszystkich uszkodzeń instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, grzewczej, zamków, drzwi, okien, tynków itp. w formie ustalonej przez Kierownika. 17. Sprzątanie dodatkowej powierzchni za nieobecnych pracowników na zlecenie Kierownika. 18. Dokonywanie porządków generalnych w okresie przerw świątecznych oraz ferii zimowych i letnich ( mycie okien i pastowanie parkietu ). 19. Oszczędne gospodarowanie środkami czystości, kontrolowanie zużycia wody i energii elektrycznej. 20. W przypadkach zleconych przez Kierownika Gospodarczego obowiązek kodowania i rozkodowania budynku szkolnego. 21. Codzienne podpisywanie listy obecności, wyjścia w czasie pracy uzgadniać każdorazowo z Dyrektorem oraz dokonywać wpisów do Zeszytu wyjść. 22. Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Gospodarczego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wyskztałcenie zawodowe, 3 miesięce doświadczenia zawodowego.Obowiązki:1. Przestrzeganie przepisów sanitarno - higienicznych, BHP i przeciwpożarowych oraz stosowanie prawidłowej odzieży ochronnej. 2. Utrzymywanie w czystości wydzielonego rejonu pracy. 3. Dokładne ścieranie na mokro kurzu i brudu z wszelkich powierzchni w salach lekcyjnych wraz z zapleczem, gabinetach, korytarzach, klatkach schodowych (z krzeseł, ławek, drabinek, parapetów, szafek, półek, gablot, obrazów, grzejników, opraw oświetleniowych itp.). 4. Dokładne mycie tablic szkolnych. 5. Systematyczne zamiatanie i zmywanie na mokro wszystkich korytarzy i klatek schodowych oraz sprzątanie toalet po każdej przerwie. 6. Codzienne podlewanie kwiatów oraz mycie ich raz w miesiącu. 7. Raz w tygodniu mycie drzwi, lamperii i listew przypodłogowych. 8. Codzienne mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci. 9. Systematyczne szorowanie wszystkich urządzeń sanitarnych (muszli, desek klozetowych, pisuarów, rur kanalizacyjnych, baterii, umywalek, parapetów okiennych, glazury itp.). 10. Systematyczne dezynfekowanie sanitariatów. 11. Pranie firanek i zasłon podczas ferii zimowych i letnich oraz ich zawieszanie. 12. Usuwanie pajęczyn z sufitów, naroży, ścian, obrazów i gablot, spod szaf i regałów. 13. Systematyczna współpraca z opiekunami pracowni w zakresie utrzymania porządku. 14. Przygotowanie pomieszczeń do remontów: pomoc przy przestawianiu mebli) oraz sprzątanie po remoncie. 15. Sprawdzanie i zamykanie okien oraz drzwi w salach, łazienkach, gabinetach, wygaszanie niepotrzebnych świateł. 16. Zgłaszanie Kierownikowi Gospodarczemu wszystkich uszkodzeń instalacji elektrycznej, wodnokanalizacyjnej, grzewczej, zamków, drzwi, okien, tynków itp. w formie ustalonej przez Kierownika. 17. Sprzątanie dodatkowej powierzchni za nieobecnych pracowników na zlecenie Kierownika. 18. Dokonywanie porządków generalnych w okresie przerw świątecznych oraz ferii zimowych i letnich ( mycie okien i pastowanie parkietu ). 19. Oszczędne gospodarowanie środkami czystości, kontrolowanie zużycia wody i energii elektrycznej. 20. W przypadkach zleconych przez Kierownika Gospodarczego obowiązek kodowania i rozkodowania budynku szkolnego. 21. Codzienne podpisywanie listy obecności, wyjścia w czasie pracy uzgadniać każdorazowo z Dyrektorem oraz dokonywać wpisów do Zeszytu wyjść. 22. Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Gospodarczego. [Zgłoszenia: 22 838 60 61, kadry@konar.info]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 810 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy