kandydatów

Etat Magister farmacji

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Magister farmacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14097
OBOWIĄZKI:
- wydawanie prawidłowo leków i innych materiałów medycznych po dokładnym sprawdzeniu recept pod względem formalnym i merytorycznym- fachowa i uprzejma obsługa klientów apteki- udzielanie informacji o możliwości nabycia tańszych odpowiedników danego leku- systematyczna kontrola dat ważności i ścisłe przestrzeganie rotacji zapasów względem daty ważności- kontrola leków wycofanych, wstrzymanych lub przywróconych do obrotu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Farmaceuta
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Aptekarz – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: Program KamSoft (zarządzanie aptekami)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość programu KamSoft, prawo do wykonywania zawodu farmaceuty, podstawowa znajomość języka angielskiego. Obowiązki:- wydawanie prawidłowo leków i innych materiałów medycznych po dokładnym sprawdzeniu recept pod względem formalnym i merytorycznym- fachowa i uprzejma obsługa klientów apteki- udzielanie informacji o możliwości nabycia tańszych odpowiedników danego leku- systematyczna kontrola dat ważności i ścisłe przestrzeganie rotacji zapasów względem daty ważności- kontrola leków wycofanych, wstrzymanych lub przywróconych do obrotu[Zgłoszenia: es@phl.com.pl, 509 657 548]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy