kandydatów

Etat Account Manager

Firma: Telnap Telecom Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się budową infrastruktury teletechnicznej w oparciu o światłowody. Świadczymy usługi zarówno dla największych operatorów telekomunikacyjnych, jak i dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bazujemy na własnej - jednej z największych sieci światłowodowych w aglomeracji warszawskiej. Mamy ponad 1500 km własnych światłowodów, zakończonych w bardzo zróżnicowanych lokalizacjach blisko użytkownika końcowego i zakończenia sieci w ponad 800 biurowcach. Dzięki temu usługi uruchamiamy bardzo szybko i sprawnie, często bez konieczności czekania na zezwolenia i bez udziału "podmiotów trzecich". Ze względu na własną sieć jesteśmy również bardzo ekonomiczni.

Poszukujemy

Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Profil kandydata:

Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • budowanie relacji biznesowych;
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych;
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami biznesowymi;
  • negocjowanie Umów;
  • raportowanie wyników sprzedaży;
  • sprzedaż usług biznesowych adekwatnych do potrzeb klientów biznesowych.
Doświadczenie:
  • znajomość branży telekomunikacyjnej;
  • doświadczenie w sprzedaży usług biznesowych.
Nasze oczekiwania:
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • wysoka kultura osobista;
  • zorientowanie na cel sprzedażowy;
  • pracowitość;
  • podejmowanie wyzwań biznesowych.
Proponujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część podstawowa + prowizja);
  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub działalność gospodarcza);
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • rozwój zawodowy;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • atmosferę sprzyjającą osiąganiu bardzo dobrych wyników sprzedażowych.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-11-2021
Wyświetleń: 92