Etat Młodszy Specjalista w Departamencie Klientów Międzynarodowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Młodszy Specjalista w Departamencie Klientów Międzynarodowych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: EJW/008/1021

“If you talk to a man in a language he understands, that goes to his head. If you talk to him in his language, that goes to his heart.”

Jeśli powyższa myśl Nelsona Mandeli jest Ci bliska, jeśli chcesz pracować w międzynarodowym otoczeniu, Twoją mocną stroną jest świetna organizacja pracy i płynna komunikacja zarówno z innymi jednostkami mBanku jak i Commerzbanku, a także znasz język niemiecki i angielski, to jesteś tą osobą, na którą czekamy w naszym międzynarodowym zespole. Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie wspieranie departamentu klientów międzynarodowych. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jolanta Pietrykowski, Dyrektor, Departament Klientów Międzynarodowych

Główne obowiązki:

  • kompleksowe wsparcie Dyrektora w zakresie realizacji bieżących spraw administracyjno-biurowych i logistycznych
  • wykonywanie prac na potrzeby Dyrektora m.in. prezentacji, raportów, zestawień, sprawozdań oraz analiz w języku polskim, niemieckim i angielskim
  • tłumaczenia pol-niem i pol-ang
  • zarządzanie kalendarzem Dyrektora, pracowników Departamentu oraz organizacja podróży służbowych, rozliczanie delegacji i wydatków służbowych
  • obsługa korespondencji oraz dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentacji wraz z ich archiwizacją
  • przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań odbywających się w siedzibie firmy, jak również organizacja spotkań i konferencji wewnętrznych
  • administrowanie systemem CRM w zakresie odpowiedzialności Departamentu oraz aktualizacja baz danych w aplikacjach i systemach banku
  • wsparcie planowania, monitorowania realizacji budżetu i aktualizacja strony intranetowej departamentu

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość podstaw bankowości oraz instrumentów finansowych będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w oparciu o umowę na zastępstwo

Poszukujemy osoby:

  • otwartej i łatwo nawiązującej kontakty
  • doskonale zorganizowanej
  • zdeterminowanej i szybkiej w działaniu
  • samodzielnej i odpowiedzialnej
  • z wysoką kulturą osobistą, dyplomatycznej, dyskretnej i taktownej.