kandydatów

Etat Pomoc do kuchni szkolnej

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc do kuchni szkolnej
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14234
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie i wydawanie obiadów dla ucznia- sprzątanie bloku kuchennego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Zasady HACCP

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe (gastronomiczne), umiejętność pracy w zespole, znajomość HACCAP, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki:- przygotowywanie i wydawanie obiadów dla ucznia- sprzątanie bloku kuchennego[Zgłoszenia: 22 663 48 49 w. 14, sp267@edu.um.warszawa.pl, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy