Etat Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych (hydraulik)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych (hydraulik)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14238
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie we właściwym stanie technicznym nieruchomości, instalacji urządzeń i maszyn- diagnozowanie awarii i usterek, usuwanie awarii i usterek wraz z eliminacją ich przyczyn- wykonywanie oględzin, przeglądów i remontów, instalacji, systemów, urządzeń i maszyn- testowanie systemów, instalacji, urządzeń i maszyn po wykonanych naprawach- współpraca z serwisami zewnętrznymi- wykonywanie prac instalacyjnych- w przypadku kwalifikacji na brygadzistę sporządzanie zamówień na materiały i części niezbędne do wykonywania powierzonych zadań- prowadzenie dokumentacji- organizowanie pracy brygady
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Eksploatacja sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW
Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe) o preferowanej specjalności sanitarnej lub chłodniczej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, posiadanie aktualnych uprawnień eksploatacyjnych E2 oraz Certyfikatu Personelu w zakresie klimatyzacji.Obowiązki:- utrzymanie we właściwym stanie technicznym nieruchomości, instalacji urządzeń i maszyn- diagnozowanie awarii i usterek, usuwanie awarii i usterek wraz z eliminacją ich przyczyn- wykonywanie oględzin, przeglądów i remontów, instalacji, systemów, urządzeń i maszyn- testowanie systemów, instalacji, urządzeń i maszyn po wykonanych naprawach- współpraca z serwisami zewnętrznymi- wykonywanie prac instalacyjnych- w przypadku kwalifikacji na brygadzistę sporządzanie zamówień na materiały i części niezbędne do wykonywania powierzonych zadań- prowadzenie dokumentacji- organizowanie pracy brygady[Zgłoszenia: bprusak@omig.com.pl, telefonicznie: 22 851 61 00]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy