kandydatów

Etat Junior specialist with swedish (back office)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Junior specialist with swedish (back office)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14071
OBOWIĄZKI:
Wsparcie kolegów i koleżanek ze Szwecji w różnorodnych zadaniach administracyjnych związanych z całym cyklem życia polis ubezpieczeniowych; Weryfikacja oraz procesowanie dokumentacji przy użyciu systemów wewnętrznych; Współpraca z innymi działami w organizacji; Udział w projektach usprawniających pracę Twoją oraz zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Filolog języka nowożytnego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: szwedzki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe; 6 miesięcy doświadczenia zawodowego; dobra znajomość pakietu MS Office; umiejętności analityczne; dokładność; samodzielność i staranność w wykonywaniu obowiązków; znajomość języka angielskiego i szwedzkiego - poziom min. B2; Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz chęć po ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Pracodawca oferuje: doświadczenie w międzynarodowym środowisku, elastyczne godziny pracy w hybrydowym modelu, po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport lub karta kultura, karta lunchowa lub karta podarunkowa), różnorodne ścieżki rozwoju oraz sesje szkoleniowe. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania proszone są o przesłanie aplikacji poprzez https://mmc.wd1.myworkdayjobs.com/MMC/job/Warsaw---Prosta/Junior-Specialist-with-Swedish--back-office-_R_153814

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy