kandydatów

Etat Specjalista ds. Legislacji

Firma: Plus Flota Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Chcesz mieć swój udział w tworzeniu ekosystemu zeroemisyjnego transportu opartego na zielonym wodorze. Nie boisz się nowych wyzwań realizowanych we współpracy ze światowymi liderami rynku w jednej z największych grup kapitałowych w Polsce. Chcesz być pionierem innowacji i zdobywać wiedzę w obszarze technologii kształtujących przyszłość, funkcjonujących w zgodzie z naturą i poszanowaniem środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z poniższa ofertą.

Specjalista ds. Legislacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ES/SL/PB/322/1021
Opis stanowiska:
  • Wsparcie przy projektach związanych z uruchamianiem nowych stacji tankowania wodoru;
  • Przegląd rządowych przepisów i rozporządzeń w powiązaniu z proponowanymi przez firmę rozwiązaniami.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość prawa budowlanego oraz przepisów UDT i TDT;
  • Ogólna znajomość przepisów PPOŻ i BHP;
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze budowlanym;
  • Pewna i zdecydowana współpraca z podwykonawcami ;
  • Wykształcenie administracyjne lub pokrewne;
  • Mile widziana znajomość procesu legislacyjnego dla obiektów budowlanych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz gromadzenie cennych doświadczeń;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).