kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie miejsce pracy: Legionowo

Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Specjalista
Miejsce pracy: Legionowo
Numer: StPr/21/0659
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie właściwej eksploatacji oraz sprawności technicznej systemów i urządzeń informatycznych, w szczególności:1) analizowanie i identyfikowanie potrzeb dotyczących budowy i modernizacji sieci teleinformatycznych;2) inicjowanie, opracowywanie i opiniowanie dokumentacji technicznej projektów sieci teleinformatycznych;3) dokonywanie odbiorów częściowych i końcowych nowowybudowanych instalacji kablowych;4) konfigurowanie urządzeń aktywnych sieci teleinformatycznych w celu zapewnienia poprawności ich funkcjonowania;5) administrowanie stanowiskami pracującymi w sieciach teleinformatycznych (konfigurowanie stanowisk dostępowych, zakładanie kont użytkownikom);6) instalowanie oprogramowania systemowego i użytkowego w komputerach dołączonych do sieci teleinformatycznych;7) monitorowanie stanu sieci teleinformatycznych oraz prowadzenie ich okresowych przeglądów;8) usuwanie awarii, naprawa sprzętu i konserwacja lub wnioskowanie o zlecenie naprawy podmiotowi zewnętrznemu;9) analizowanie i identyfikowanie potrzeb dotyczących budowy i modernizacji systemów teleinformatycznych;10) opracowywanie i opiniowanie dokumentacji technicznej systemów teleinformatycznych oraz ich projektów;11) instalowanie, konfigurowanie oraz nadzór nad eksploatowaniem i funkcjonowaniem sprzętu i systemów teleinformatycznych;12) obsługa końcowego użytkownika systemów teleinformatycznych (w tym wymiana materiałów eksploatacyjnych w używanych urządzeniach);13) monitorowanie stanu systemów teleinformatycznych oraz dokonywanie ich okresowych przeglądów; 14) nadawanie uprawnień użytkownikom systemów oraz zapewnienie dostępności systemów dla użytkowników;15) przygotowywanie planów zakupów sprzętu zgodnie z obowiązującymi normami wyposażenia;16) tworzenie specyfikacji technicznych dla potrzeb zakupów w dziale informatyki;17) utrzymanie w gotowości do pracy systemu videokonferencyjnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Umiejętności: komunikowania się; współpracy; organizacji pracy własnej i zespołu; rozwiązywania problemów, koordynowania, analizy i syntezy, interpretacji przepisów.Wymagania pożądane: świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacja do 1 kV; znajomość systemów operacyjnych; znajomość sieci informatycznej w środowisku MS Windows PL; prawo jazdy kat. BZłożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE.Min. 1 rok stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia wyższego (inżynieria), min. 3 lata stażu pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego.

Miejsce pracy:

Legionowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 445 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie