Etat Geodeta w wydziale geodezji i gospodarki nieruchomościami

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Geodeta w wydziale geodezji i gospodarki nieruchomościami
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/1164
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z prawa geodezyjnego i kartograficznego, w szczególności związanych z prowadzeniem powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Na stanowisku pracy wiodącym zadaniem będzie bieżące prowadzenie Informatycznych baz danych graficznych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w szczególności mapy zasadniczej.2. Wykonywanie zadań organu administracji geodezyjnej i kartograficznej wynikających z przepisów:a) o infrastrukturze informacji przestrzennej, w tym uczestnictwo w prowadzeniu geodezyjnego portalu internetowego.b) o gospodarce nieruchomościami, w szczególności związanych z przeprowadzaniem powszechnej taksacji nieruchomości i ustalaniem wartości katastralnej nieruchomości na podstawie dostępnych dokumentów i informacji.Informacja o warunkach pracy:Praca w siedzibie Urzędu oraz dokonywanie wizji terenowych na obszarze powiatu płockiego. Stanowisko pracy związane z pracą przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie. Stanowisko pracy na III piętrze. Stanowisko pracy w pomieszczeniu niedostosowanym do wózków inwalidzkich. Budynek wyposażony w platformę do przemieszczania osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne w budynku o odpowiedniej szerokości, natomiast drzwi do pomieszczeń uniemożliwiają poruszanie się wózkiem inwalidzkim. W budynku znajduje się winda zainstalowana do V piętra oraz na II i IV piętrze toalety dostosowane do wózków inwalidzkich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: geodezyjne i kartograficzne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:1. obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych),2. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,3. brak skazania za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe umyślne,4. nieposzlakowana opinia,5. wykształcenie średnie geodezyjne i kartograficzne,6. znajomość przepisów: ustawy kodeks postępowania administracyjnego oraz ustawy prawo geodezyjne i kartograficzne.Wymagania dodatkowe:Umiejętność obsługi programu EWMAPA lub innych programów do prowadzenia numerycznych baz graficznych.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku