kandydatów

Etat Pokojowa k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pokojowa k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14465
OBOWIĄZKI:
1. Utrzymywanie czystości na przydzielonym odcinku pracy, w tym sprzątanie mieszkań minimum raz w tygodniu w tym mycie podłóg, odkurzanie dywanów, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych, wyrzucanie śmieci, dezynfekcja basenów i kaczek. 2. Codzienne sprzątanie węzłów higieniczno sanitarnych w mieszkaniach. 3. Mycie stolarki drzwiowej raz w tygodniu. 4. Mycie okien w mieszkaniach dwa razy w roku oraz wymiana zasłon i firan. 5. Wynoszenie pielucho majtek. 6. Dokonywanie zmian bielizny pościelowej i osobistej mieszkańców i przekazywanie do magazynu brudnej bielizny oraz odbieranie z magazynu czystej bielizny. 7. Okazywanie życzliwego stosunku do mieszkańców, przełożonych i współpracowników. 8. Powiadamianie bezpośredniego przełożonego Kierownika Sekcji Administracyjno - Gospodarczej, o każdym fakcie zaginięcia, zniszczenia lub uszkodzenia mienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe. Obowiązki: 1. Utrzymywanie czystości na przydzielonym odcinku pracy, w tym sprzątanie mieszkań minimum raz w tygodniu w tym mycie podłóg, odkurzanie dywanów, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych, wyrzucanie śmieci, dezynfekcja basenów i kaczek. 2. Codzienne sprzątanie węzłów higieniczno sanitarnych w mieszkaniach. 3. Mycie stolarki drzwiowej raz w tygodniu. 4. Mycie okien w mieszkaniach dwa razy w roku oraz wymiana zasłon i firan. 5. Wynoszenie pielucho majtek. 6. Dokonywanie zmian bielizny pościelowej i osobistej mieszkańców i przekazywanie do magazynu brudnej bielizny oraz odbieranie z magazynu czystej bielizny. 7. Okazywanie życzliwego stosunku do mieszkańców, przełożonych i współpracowników. 8. Powiadamianie bezpośredniego przełożonego Kierownika Sekcji Administracyjno - Gospodarczej, o każdym fakcie zaginięcia, zniszczenia lub uszkodzenia mienia. Tel. 261854266 e-mail: dewwarszawa@ron.mil.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy