kandydatów

Etat Konserwator urządzeń technicznych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator urządzeń technicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14477
OBOWIĄZKI:
Obsługa techniczna w zakresie kontroli, konserwacji, bieżącej eksploatacji, utrzymania w ruchu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacjyjnych w budynkach Instytutu. Obsługa systemu BMS (Building Management Systems) Składanie zapotrzebowania do Sekcji Technicznej, na dostawy niezbędnych materiałów do wykonywania zleconych prac i rozliczenie ich zużycia. Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych. Wymiana Filtrów w centralach wentylacyjnych, czyszczenie i mycie central wentylacyjnych i jednostek klimatyzacyjnych. Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrola jakości świadczonych usług w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej/eksploatacyjnej urządzeń. Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, SEP, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych, umiejętność odczytywania schematów.Obowiązki: Obsługa techniczna w zakresie kontroli, konserwacji, bieżącej eksploatacji, utrzymania w ruchu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacjyjnych w budynkach Instytutu. Obsługa systemu BMS (Building Management Systems) Składanie zapotrzebowania do Sekcji Technicznej, na dostawy niezbędnych materiałów do wykonywania zleconych prac i rozliczenie ich zużycia. Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych. Wymiana Filtrów w centralach wentylacyjnych, czyszczenie i mycie central wentylacyjnych i jednostek klimatyzacyjnych. Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrola jakości świadczonych usług w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji Prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji technicznej/eksploatacyjnej urządzeń. Realizacja prac będących w zakresie funkcjonowania działu zgodnie z poleceniami Kierownika Działu.[Zgłoszenia: Tel. 22 32 77 512 e-mail: dorota.piasecka@imid.med.pl

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy