kandydatów

Etat Kosztorysant

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku w branży budowlanej specjalizującej się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kosztorysant
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji projektowej/technicznej
  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej
  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert
  • Przygotowywanie harmonogramów
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • Min. 3 - letniego doświadczenia w kosztorysowaniu
  • Znajomość branży budowlanej w zakresie budowy obiektów użyteczności publicznej w tym infrastruktury sportowej
  • Obsługa komputera w środowisku Windows (pakiet MS Office)
  • Biegła znajomości programu kosztorysowego NORMA PRO
  • Znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności weryfikacji przedmiarów z dokumentacją techniczną na potrzeby udziału w  zamówieniach publicznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana obsługa NORMA EXPERT
Oferujemy:
  • Szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowa o pracę