Etat Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierzą

Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa miejsce pracy: Warszawa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DEPiRZ/99/21

Stanowisko pracy ds. analiz i projektowania systemu IRZ -1

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:
  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • Przygotowywanie wymagań projektowych w zakresie modyfikacji i rozbudowy systemu IRZ;
  • Merytoryczny odbiór produktów informatycznych systemu IRZ;
  • Analiza statystyczna danych w zakresie IRZ, przygotowywanie zestawień i tworzenie raportów na potrzeby Agencji i instytucji zewnętrznych;
  • Tworzenie oraz aktualizacja procedur i instrukcji dotyczących obsługi procesu typowania do kontroli na miejscu w obszarze IRZ;
  • Typowanie do kontroli na miejscu w obszarze IRZ.
 Wymagania konieczne:
  • Wykształcenie wyższe preferowane: w zakresie informatyki lub kierunki pokrewne;
  • Dobra znajomość SQL i umiejętność tworzenia wydajnych zapytań w SQL w bazach Oracle i Postgres;
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle i Postgres;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • Co najmniej dwuletni staż pracy.
Wymagania pożądane:
  • Znajomość przepisów prawa wspólnotowego i krajowego w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt oraz Wspólnej Polityki Rolnej;
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem tworzenia, rozwoju i zarządzania systemami informatycznymi;
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność.