kandydatów

Etat Monter wentylacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach miejsce pracy: Warszawa

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Monter wentylacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/0915
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną; wykonywanie montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji urządzeń wentylacyjnych; wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z wykonywaną pracą

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia; staż pracy - 3 lata; znajomość j. ukraińskiego - dod. atut (stopień znajomości A1); prawo jazdy kat. B; umiejętność czytania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-11-2021
Wyświetleń: 65