kandydatów

Etat Konserwator w placówce

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Konserwator w placówce
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14550
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie prac stolarskich a w szczególności: - naprawa spłuczek, baterii natryskowych i umywalkowych, udrażnianie odpływów, - naprawa gniazd i wyłączników elektrycznych, drobnego sprzętu wyposażeniowego (lampki nocne, żelazka, odkurzacze itp.), montowanie lamp oświetleniowych, wymiana żarówek, - naprawa i konserwacja mebli, oraz stolarki budowlanej poprzez naprawę zamków, zawiasów, montowanie, klejenie itp. 2. Dokonywanie przeglądów stanu technicznego budynków a w szczególności instalacji, w celu wykrycia ewentualnych usterek i uszkodzeń, co zapobiegnie awariom a nawet wypadkom. 3. Użytkowanie i konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi, zgodnie z instrukcją obsługi i przepisami BHP. 4. Konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i ciepłowniczej w zakresie wymiany uszkodzonych urządzeń wyposażenia sanitarnego (umywalki, sedesy). 5. Nadzór nad pracą kotłowni, hydrofora, maszynowni wind. 6. Konserwacja urządzeń na placu zabaw pod katem bezpieczeństwa użytkowników, konserwacja i naprawa ławek. 7. Konserwacja urządzeń wyposażenia kuchni i innych pomieszczeń gospodarczych oraz biurowych. 8. Przegląd mebli i urządzeń w grupach wychowawczych pod kątem napraw. 9. Wykonywanie drobnych prac malarskich. 10. Dbanie o porządek i czystość w przydzielonych pomieszczeniach. 11. Dokonywanie zakupów artykułów konserwatorskich. 12. Kontrolowanie ciągów komunikacyjnych, czy nie zaistniała sytuacja mogąca spowodować zagrożenie. 13. Zgłaszanie kierownikowi Działu usterek, których pracownik nie może sam usunąć, incydentów oraz nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób. 14. Czuwanie nad mieniem placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:1. Wykonywanie prac stolarskich a w szczególności: - naprawa spłuczek, baterii natryskowych i umywalkowych, udrażnianie odpływów, - naprawa gniazd i wyłączników elektrycznych, drobnego sprzętu wyposażeniowego (lampki nocne, żelazka, odkurzacze itp.), montowanie lamp oświetleniowych, wymiana żarówek, - naprawa i konserwacja mebli, oraz stolarki budowlanej poprzez naprawę zamków, zawiasów, montowanie, klejenie itp. 2. Dokonywanie przeglądów stanu technicznego budynków a w szczególności instalacji, w celu wykrycia ewentualnych usterek i uszkodzeń, co zapobiegnie awariom a nawet wypadkom. 3. Użytkowanie i konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi, zgodnie z instrukcją obsługi i przepisami BHP. 4. Konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i ciepłowniczej w zakresie wymiany uszkodzonych urządzeń wyposażenia sanitarnego (umywalki, sedesy). 5. Nadzór nad pracą kotłowni, hydrofora, maszynowni wind. 6. Konserwacja urządzeń na placu zabaw pod katem bezpieczeństwa użytkowników, konserwacja i naprawa ławek. 7. Konserwacja urządzeń wyposażenia kuchni i innych pomieszczeń gospodarczych oraz biurowych. 8. Przegląd mebli i urządzeń w grupach wychowawczych pod kątem napraw. 9. Wykonywanie drobnych prac malarskich. 10. Dbanie o porządek i czystość w przydzielonych pomieszczeniach. 11. Dokonywanie zakupów artykułów konserwatorskich. 12. Kontrolowanie ciągów komunikacyjnych, czy nie zaistniała sytuacja mogąca spowodować zagrożenie. 13. Zgłaszanie kierownikowi Działu usterek, których pracownik nie może sam usunąć, incydentów oraz nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób. 14. Czuwanie nad mieniem placówki. [Zgłoszenia: m.kolano@zpow.waw.pl, 514 794 920, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy