Etat Inspektor nadzoru inwestorskiego w specjalności sanitarnej w tzom koło (43/2021)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor nadzoru inwestorskiego w specjalności sanitarnej w tzom koło (43/2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14630
OBOWIĄZKI:
- pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami i usługami w specjalności sanitarnej ,- pełnienie nadzoru nad realizowanymi umowami wraz z odbiorem robót i usług w specjalności sanitarnej ,- ocena techniczna budynków i terenów wraz z infrastrukturą,- opracowywanie, sprawdzanie i zatwierdzanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych,- przygotowywanie dokumentacji kwalifikacyjnej do realizacji remontów, napraw i usuwania awarii,- udział w komisjach technicznych, przetargowych, wizjach w lokalach,- przygotowywanie protokołów oceny stanu technicznego przejmowanych lokali, budynków, terenów,- sporządzanie wycen dokumentacji technicznych;- sporządzanie protokołów szkód, opinii, odpowiedzi na wystąpienia lokatorów, odwołań od decyzji administracyjnych, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Program Norma Pro
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, 6 lat doświadczenia zawodowego (4 lata doświadczenia przy wykształceniu wyższym), umiejętności znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel), umiejętność kosztorysowania w programie Norma, uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w specjalności sanitarnej.Obowiązki:- pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami i usługami w specjalności sanitarnej ,- pełnienie nadzoru nad realizowanymi umowami wraz z odbiorem robót i usług w specjalności sanitarnej ,- ocena techniczna budynków i terenów wraz z infrastrukturą,- opracowywanie, sprawdzanie i zatwierdzanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych,- przygotowywanie dokumentacji kwalifikacyjnej do realizacji remontów, napraw i usuwania awarii,- udział w komisjach technicznych, przetargowych, wizjach w lokalach,- przygotowywanie protokołów oceny stanu technicznego przejmowanych lokali, budynków, terenów,- sporządzanie wycen dokumentacji technicznych;- sporządzanie protokołów szkód, opinii, odpowiedzi na wystąpienia lokatorów, odwołań od decyzji administracyjnych, itp.[Pełna treść oferty: http://www.zgnwola.waw.pl/inspektor-nadzoru-inwestorskiego-w-specjalnosci-sanitarnej-nr-ref-40-2021/]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy