Etat Inspektor ds. inwestycji i remontów (nr ref. dok.110.9(3).2021)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Inspektor ds. inwestycji i remontów (nr ref. dok.110.9(3).2021)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14762
OBOWIĄZKI:
Realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych, związanych z utrzymaniem obiektów, wykonywanie i opiniowanie projektów. Realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych w zakresie formalnego przygotowania oraz zakończenia, rozliczenia (fakturowanie), w zakresie nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji oraz przekazywania do użytkowania. Nadzór nad realizacją zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Realizacja zadań w zakresie przygotowywania założeń rzeczowo-finansowych i planów inwestycyjnych w zakresie utrzymania, remontów obiektów, w tym pozyskiwanie wykonawców robót i usług w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Współpraca z komórkami organizacyjnymi Zarządu, m.st. Warszawy oraz innymi podmiotami i organami w zakresie prowadzonych spraw.Praca na stanowisku wymaga znajomości m.in. przepisów z zakresu: samorządu terytorialnego, finansów publicznych, Kc, Kpa, Prawa budowlanego, zamówień publicznych, zagospodarowania przestrzennego, prawa ochrony środowiska, gospodarki nieruchomościami, geologicznego, wodnego, ochrony danych osobowych i informacji publicznej oraz obowiązujących w ZCK przepisów i procedur wewnętrznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych),- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- nieposzlakowana opinia,- wykształcenie min. średnie o profilu technicznym, budowlanym,- staż pracy: w przypadku posiadania wykształcenia średniego staż pracy minimum 4 lata, natomiast w przypadku wykształcenia wyższego minimum 2 lata,- doświadczenie zawodowe minimum 1 rok w zakresie przeprowadzania procesu inwestycyjnego.Wymagania dodatkowe:- wykształcenie wyższe kierunek: politechniczny, techniczny, inżynieryjny, budowlany,- uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń,- prawo jazdy kat. B,- pożądane kompetencje: identyfikacja z ZCK, sumienność, odpowiednia wiedza zawodowa, dążenie do rezultatów, komunikacja, otwartość na zmiany, umiejętność współpracy i obsługi klienta, samodzielność.Obowiązki: Realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych, związanych z utrzymaniem obiektów, wykonywanie i opiniowanie projektów. Realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych w zakresie formalnego przygotowania oraz zakończenia, rozliczenia (fakturowanie), w zakresie nadzoru inwestorskiego w trakcie realizacji inwestycji oraz przekazywania do użytkowania. Nadzór nad realizacją zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Realizacja zadań w zakresie przygotowywania założeń rzeczowo-finansowych i planów inwestycyjnych w zakresie utrzymania, remontów obiektów, w tym pozyskiwanie wykonawców robót i usług w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Współpraca z komórkami organizacyjnymi Zarządu, m.st. Warszawy oraz innymi podmiotami i organami w zakresie prowadzonych spraw.Praca na stanowisku wymaga znajomości m.in. przepisów z zakresu: samorządu terytorialnego, finansów publicznych, Kc, Kpa, Prawa budowlanego, zamówień publicznych, zagospodarowania przestrzennego, prawa ochrony środowiska, gospodarki nieruchomościami, geologicznego, wodnego, ochrony danych osobowych i informacji publicznej oraz obowiązujących w ZCK przepisów i procedur wewnętrznych.Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów do Działu Organizacji, Kontroli i Kadr, pokój nr 38 lub 40, albo przesłanie za pośrednictwem poczty w terminie do dnia 15.12.2021 r. na adres: Zarząd Cmentarzy Komunalnych Dział Organizacji, Kontroli i Kadr, 01-797 Warszawa, ul. Powązkowska 43/45, z dopiskiem na kopercie: "DOK.110.9(3).2021"Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na ww. adres w terminie do dnia 15.12.2021 r.[Pełna treść oferty: https://zck.bip.um.warszawa.pl]Bliższe informacje pod numerem telefonu: 22 277 40 07

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy