kandydatów

Etat Asystent / Asystentka z Językiem angielskim

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Klient ForManWay, firma zajmująca się budownictwem z zakresu infrastruktury drogowej i mostowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka z Językiem angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 95/2021
Zadania:
  • Tłumaczenie dokumentów, pism, korespondencji z języka polskiego na język angielski i odwrotnie
  • Tłumaczenia ustne podczas spotkań (PL-ENG, ENG - PL)
  • Archiwizacja oraz rejestracja dokumentacji
  • Nadawanie, wysyłanie, odbieranie korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
  • Obsługa biura oraz gości biura
  • Kontrola zakupów biurowych
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie – minimum poziom C1
  • Doświadczenie w tłumaczeniach PL- ENG, ENG - PL
  • Znajomość języka tureckiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (zwłaszcza Excel, Word)
  • Rzetelność i zaangażowanie, odpowiedzialność, chęci do pracy, elastyczność
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.