Etat Senior HRBP (Koordynator / Kierownik Projektu) w Biurze Rozwoju Organizacyjnego

Firma: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do Biura Rozwoju Organizacyjnego

Senior HRBP (Koordynator / Kierownik Projektu) w Biurze Rozwoju Organizacyjnego
Miejsce pracy: Warszawa
Kogo szukamy
  • Szukamy osoby na stanowisko Senior HRBP (Koordynatora/Kierownika Projektu) w Biurze Rozwoju Organizacyjnego.
  • Chcemy zatrudnić jedną osobę na pełen etat.
Jaki jest adres miejsca pracy?
  • Miejsce pracy to Centrala RARS, ul. Grzybowska 45, 00-844 Warszawa.
Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:
  • Zarządzanie przydzielonymi projektami w ramach Biura Rozwoju Organizacyjnego, a w szczególności:
  • Bieżąca współpraca, doradztwo oraz wsparcie w zakresie HR.
  • Współpraca i wsparcie Działu ZZL i Komunikacji.
  • Opracowywanie informacji, zestawień, sprawozdań oraz analiz i planów z zakresu zadań realizowanych przez Dział ZZL.
  • Wsparcie projektowe Dyrektora BRO.
  • Współtworzenie strategii rozwoju RARS oraz zarządzanie wiedzą w tym zakresie.
  • Skuteczna współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie realizacji celów projektowych i identyfikacji szans rozwojowych.
  • Rozwój komunikacji między Siedzibą Agencji i podległymi Składnicami – promowanie postawy oraz wartości RARS wśród pracowników Składnic.
  • Tworzenie i optymalizacja procesów i procedur w ramach Biura Rozwoju Organizacyjnego.
  • Analiza oczekiwań biznesowych oraz możliwości wdrożenia ich w organizacji; przygotowanie planu wdrożenia oraz koordynacja jakości wdrożenia w tym zbieranie uwag oraz propozycji ze strony pracowników RARS.
Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów o zasięgu krajowym.
  • Minimum 2 lata stażu pracy w obszarze logistyki, w tym prowadzenie projektów HR dla zespołów rozproszonych.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ZZL.
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii rozwoju zasobów ludzkich.
  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian w zakresie ZZL.
  • Doświadczenie z zakresu koordynowania procesów szkolenia i rozwoju pracowników.
  • Znajomość podstawowych metodyk zarządzania projektami.
  • Wiedza poparta praktyką z zakresu zarządzania zmianą i wdrażania projektów transformacyjnych.
  • Znajomość prawa pracy i praktyk zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Wiedza i doświadczenie praktyczne z zakresu budowania doświadczeń i zaangażowania pracowników.
  • Posiadanie umiejętności:
    • Zarządzanie zmianą i zarządzanie zespołem.
    • Budowanie relacji.
    • Wysokie kompetencje interpersonalne.
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów, terminowość, dokładność.
    • Umiejętności negocjacyjne.
    • Planowanie strategiczne.
    • Wdrażanie nowatorskich rozwiązań.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office i MS Project.
  • Język angielski – poziom B1/B2.
  • Prawo jazdy kat. B, praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu - gotowość do częstych podróży służbowych.
Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania projektami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą.
  • Doświadczenie w analityce HR.
  • Wiedza i praktyka z zakresu tworzenia i doskonalenia procesów i procedur.
  • Znajomość Ustaw, na podstawie których funkcjonuje RARS, w szczególności Ustawy z dnia 17.12.2020 r. o rezerwach strategicznych.
  • Znajomość metodologii Lean Six Sigma.
  • Znajomość innego języka europejskiego.
Sprawdź co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i współpracy z ekspertami.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
  • Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
    • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
    • Dodatek świąteczny.
Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty
  • Życiorys (CV).
  • Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczenia do informacji niejawnych.