Etat Specjalista w Dziale Rozwoju Systemów Rozliczeniowych, Wspomagających i Testów w Departamencie Infor

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Warszawa

Specjalista

w Dziale Rozwoju Systemów Rozliczeniowych, Wspomagających i Testów w Departamencie Informatyki

Numer ogłoszenia: DI/21/251

Miejsce pracy: Warszawa lub Katowice

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert 17.12.2021 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • wsparcie w przygotowywaniu i utrzymywaniu środowisk testowych;
  • wsparcie we wdrożeniach wytworzonych w ramach projektów IT produktów;
  • tworzenie skryptów i scenariuszy testowych, przeprowadzanie testów oraz ocena ich rezultatów;
  • testy jednostkowe, integracyjne, systemowe, wydajnościowe, automatyczne testowanie;
  • analiza i szczegółowe raportowanie błędów testowych;
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie prowadzonych projektów i programów IT;
  • współpraca z oddziałami wojewódzkimi NFZ w zakresie realizowanych zadań w ramach Departamentu.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie (preferowane informatyczne lub techniczne)
  • Lata pracy zawodowej:
  • minimum 3 lata w przypadku posiadania wykształcenia wyższego,
  • minimum 5 lat w przypadku posiadania wykształcenia średniego.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi wspomagających proces testowy np. JIRA;
  • znajomość techniki testowania (testy jednostkowe, integracyjne, systemowe, wydajnościowe, automatyzacja testów);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną systemu IT;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • nastawienie na wspólne osiąganie celów;
  • wysoki poziom motywacji osobistej;
  • inicjatywa i chęć do pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • doświadczenie w automatyzacji testów;
  • mile widziana znajomość metodyk zwinnych Agile, Scrum;
  • znajomość SQL;
  • znajomość narzędzi SoapUI, Squirell, Enterprise Architect;
  • znajomość zagadnień funkcjonowania krajowego systemu opieki zdrowotnej, w tym dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych;
  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2013 r. poz. 711 z późn. zm.).

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.