kandydatów

Etat Dozorca-konserwator

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Dozorca-konserwator
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14837
OBOWIĄZKI:
- dbanie o porządek w szkole i jej otoczeniu- codzienne sprzątanie terenu w szczególności przed wejściem głównym i przed szatnią- dokonywanie napraw sprzętu szkolnego oraz innych elementów, mocowanie wyposażenia- pielęgnowanie zieleni wokół szkoły i na terenie boiska: koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów, grabienie liści i suchej trawy- zabezpieczenie dostępu do kluczy do pomieszczeń- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki)- prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie)- pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontach w czasie ferii i wakacji (przesuwanie ciężkich szaf, mebli itp.)- zapobieganie uszkodzeniom bądź zniszczeniom pomieszczeń, instalacji i urządzeń, ochrona przed pożarem oraz kradzieżą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dozorca (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- dbanie o porządek w szkole i jej otoczeniu- codzienne sprzątanie terenu w szczególności przed wejściem głównym i przed szatnią- dokonywanie napraw sprzętu szkolnego oraz innych elementów, mocowanie wyposażenia- pielęgnowanie zieleni wokół szkoły i na terenie boiska: koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów, grabienie liści i suchej trawy- zabezpieczenie dostępu do kluczy do pomieszczeń- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki)- prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie)- pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych i remontach w czasie ferii i wakacji (przesuwanie ciężkich szaf, mebli itp.)- zapobieganie uszkodzeniom bądź zniszczeniom pomieszczeń, instalacji i urządzeń, ochrona przed pożarem oraz kradzieżą *Wynagrodzenie zasadnicze: 2550 zł brutto + premia + dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż minimalne wynagrodzenie.**Praca w godzinach: 06:30-14:30 oraz 14:30-22:30[Zgłoszenia: sp318@edu.um.warszawa.pl, 22 641 52 38, osobiście]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy