Etat Spedytor Międzynarodowy - ze znajomością języka rosyjskiego

Firma: TIMTRANS sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6120003, z dnia 2021-12-02

Jesteśmy firmą świadcząca pełen wachlarz usług z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej.

www.timtrans.pl

Wierzymy, że fundament firmy tworzą profesjonalni, otwarci na nowe i dbający o swój rozwój zawodowy Pracownicy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy - ze znajomością języka rosyjskiego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych ładunków
  • aktywne pozyskiwanie klientów krajowych oraz zagranicznych
  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz budowanie trwałych relacji
  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych
  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu
  • troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych

Wymagania

  • co najmniej rocznego doświadczenia w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL (warunek konieczny)
  • znajomość języka polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie, warunek konieczny (mile widziana znajomość języka angielskiego)
  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców
  • Znajomość procesów operacyjnych oraz dokumentacji transportowej
  • bardzo dobra znajomość branży TSL
  • znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych
  • sprawna komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w warunkach presji czasu
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • kreatywność, przedsiębiorczość, samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • pracę w biurach,
  • rozwój zawodowy
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole!
  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-12-2021
Wyświetleń: 89