Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista – Technik, Mechanik w Dziale Warsztatu

Firma: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista – Technik, Mechanik w Dziale Warsztatu
Warszawa

Poszukujemy osoby do zespołu przy Inicjatywie SOWA.

Szukamy osoby chętnej do nauki, wsparcia zespołu oraz zdecydowanej na wyzwania przy Inicjatywie.

Jeśli uważasz, że określenie „złota rączka” jest dla Ciebie, aplikuj :-)

 

Twoje zadania:
 • Dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej wszystkich eksponatów edukacyjnych
 • Naprawa, produkcja i montaż eksponatów oraz rozwiązywanie problemów technicznych
 • Zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji zadań działu
 • Współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych
Czego od Ciebie oczekujemy:
 • Wykształcenia min. zawodowego lub średniego (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika)
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
 • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i metrologii warsztatowej
 • Ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn
 • Dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac
 • Wszechstronności technicznej – tzw. „złota rączka”
 • Znajomości obsługi MS Office
 • Uprawień SEP do 1 kV (mile widziane)
Oraz:
 • Dobrej organizacji pracy
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Dyspozycyjności i elastyczności
 • Gotowości do podróży służbowych
Dlaczego warto do nas dołączyć?
 • Oferujemy umowę o pracę na czas określony do 31.12.2023 r. z możliwością kontynuacji współpracy
 • Gwarantujemy bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
 • Zapewniamy benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języka obcego, vouchery do CNK, dostęp do Legimi, świadczenia z ZFŚS)
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Nauki Kopernik moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Oświadczam, iż jestem świadoma/y prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane zostały podane dobrowolnie.”

Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.


1. Informujemy, ze administratorem podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-390) przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20 (dalej jako „CNK”).

2. Te dane osobowe, które zostały wymienione w Kodeksie Pracy, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania pozostałych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. tj. zgoda osoby, której dane dotyczą.

3. Dane zbierane są w celu realizacji danego procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez CNK.

4. Dane przetwarzane będą przez okres do 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez CNK, przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia.

5. Informujemy, że podane w zgłoszeniu dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi na rzecz CNK oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

7. Ponadto informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem zgody.

8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne przy czym jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwy udział w prowadzonym przez CNK procesie rekrutacyjnym.

10. Decyzje dotyczące podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym danych osobowych nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

11. Kontakt z CNK, w tym z osobą realizująca w CNK obowiązki inspektora ochrony danych, możliwy jest w formie pisemnej na adres podany w pkt. 1 powyżej, lub w formie elektronicznej na adres e-mail: rekrutacja@kopernik.org.pl.


Więcej o Centrum Nauki Kopernik i projekcie SOWA na www.kopernik.org.pl


Inicjatywa „SOWA - Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2025.Pozostałe oferty pracy w firmie Centrum Nauki Kopernik
Etat Specjalista ds. edukacji w Pracowni Edukacji w firmie: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa 21-01-2022
Etat Starszy specjalista ds. edukacji w Pracowni Edukacji w firmie: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa 21-01-2022
Etat Specjalista ds. Prawnych w firmie: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa 19-01-2022
Etat Specjalista ds. zamówień publicznych w firmie: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa 19-01-2022
Etat Starszy specjalista w Pracowni Wydarzeń - Kurator w firmie: Centrum Nauki Kopernik miejsce pracy: Warszawa 17-01-2022

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-12-2021
Wyświetleń: 33