kandydatów

Etat Wychowawca

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Wychowawca
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14859
OBOWIĄZKI:
- Praca wychowawczo/opiekuńcza z dziećmi - prowadzenie zajęć tematycznych i rozwijających pasję dzieci - diagnoza potrzeb i możliwości podopiecznych - organizowanie wsparcia z uwzględnieniem potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży - udział w wyjściach i wyjazdach - wsparcie w odrabianiu lekcji - praca środowiskowa - Prowadzenie dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Ustawa o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej definiuje, że kandydat na to stanowisko wychowawcy może mieć: 1. wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo--wychowawczą lub na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauko rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, lub 2. co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe i udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;Obowiązki:- Praca wychowawczo/opiekuńcza z dziećmi - prowadzenie zajęć tematycznych i rozwijających pasję dzieci - diagnoza potrzeb i możliwości podopiecznych - organizowanie wsparcia z uwzględnieniem potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży - udział w wyjściach i wyjazdach - wsparcie w odrabianiu lekcji - praca środowiskowa - Prowadzenie dokumentacji [Zgłoszenia: 506 59 40 71, osobiście, m.molka@tpd-maz.org.pl]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 560 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy