kandydatów

Etat Woźna

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Woźna
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/14877
OBOWIĄZKI:
Pracownik:1) Nadzoruje ruch uczniów oraz osoby wynajmujące pomieszczenia szkolne lub inne wejściu i holu głównym obiektu szkolnego2) Kontroluje zajęcia odbywające się w godzinach popołudniowych, czas przyjścia do szkoły uczniów lub osób wynajmujących pomieszczenia szkolne oraz wyjścia zgodnie z tygodniowym planem zajęć popołudniowych3) Kontroluje zachowanie uczniów podczas przychodzenia i wychodzenia ze szkoły, zgłasza do dyrektora szkoły zauważone nieprawidłowości w tym zakresie4) Zezwala na opuszczenie szkoły tylko uczniom zwolnionym szkoły5) Zgłasza dyrektorowi szkoły w pobliżu szkoły obecność osób obcych, zagrażających bezpieczeństwu uczniów czy zachowujących się podejrzanie 6 )Wyprasza z terenu szkoły osoby niepowołane, przebywające na nich bez zgody dyrektora szkoły7) Codzienne sprzątanie zleconych obszarów 8) Codzienne opróżnian ie koszy na śmieci hol główny parter9) Sprawdzanie po każdej przerwie czystości korytarzy i toalet, uprzątnięcie zabrudzeń11) Uzupełnianie co rano i w razie potrzeb papieru toaletowego i mydła w toaletach12) Wykonuje czynności zlecone przez dyrektora szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe, 1 miesiąc doświadczenia zawodowego.Obowiązki: Pracownik:1) Nadzoruje ruch uczniów oraz osoby wynajmujące pomieszczenia szkolne lub inne wejściu i holu głównym obiektu szkolnego2) Kontroluje zajęcia odbywające się w godzinach popołudniowych, czas przyjścia do szkoły uczniów lub osób wynajmujących pomieszczenia szkolne oraz wyjścia zgodnie z tygodniowym planem zajęć popołudniowych3) Kontroluje zachowanie uczniów podczas przychodzenia i wychodzenia ze szkoły, zgłasza do dyrektora szkoły zauważone nieprawidłowości w tym zakresie4) Zezwala na opuszczenie szkoły tylko uczniom zwolnionym szkoły5) Zgłasza dyrektorowi szkoły w pobliżu szkoły obecność osób obcych, zagrażających bezpieczeństwu uczniów czy zachowujących się podejrzanie 6 )Wyprasza z terenu szkoły osoby niepowołane, przebywające na nich bez zgody dyrektora szkoły7) Codzienne sprzątanie zleconych obszarów 8) Codzienne opróżnian ie koszy na śmieci hol główny parter9) Sprawdzanie po każdej przerwie czystości korytarzy i toalet, uprzątnięcie zabrudzeń11) Uzupełnianie co rano i w razie potrzeb papieru toaletowego i mydła w toaletach12) Wykonuje czynności zlecone przez dyrektora szkoły[Zgłoszenia: m.pawlowska@sp88.edu.pl, 22 846 09 32]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 584 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy