kandydatów

Etat Specjalista ds. płac i rozliczeń z zus

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie miejsce pracy: Wyszków

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Specjalista ds. płac i rozliczeń z zus
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/21/0769
OBOWIĄZKI:
naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych oraz innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy sporządzanie deklaracji, sprawozdań oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS prowadzenie ewidencji absencji chorobowych wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych przygotowywanie zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej przygotowywanie umów, dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

doświadczenie na podobnym stanowisku;praktyczna i dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o PDOF oraz innych obowiązujących przepisów doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne znajomość programu Płatnik umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, rzetelność i dokładność dobra znajomość programu MS Excel

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie