kandydatów

Etat Sekretarz szkoły

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie miejsce pracy: Wołomin

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Sekretarz szkoły
Miejsce pracy: Wołomin
Numer: StPr/21/2131
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pracą sekretariatu szkoły, przygotowywanie projektów, pism, kierowanie obiegiem korespondencji, obsługa internetu i konta pocztowego (e-mail),obsługa kserokopiarki i innych urządzeń biurowych, prowadzenie księgi inwentarzowej szkoły, zakup materiałów biurowych, środków czystości, rejestr faktur, opisywanie faktur, nadzór nad dokumentacją(dot. umów z instytucjami, wniosków, upoważnień, protokołów i zarządzeń, regulaminów, procedur szkolnych, arkusza organizacji szkoły, itp), archiwizacja dokumentów, ewidencja uczniów uczęszczających do szkoły (prowadzenie księgi uczniów, arkuszy ocen, list klas i innych zestawień uczniów), prowadzenie dokumentacji realizacji obowiązku szkolnego i rocznego przygotowania przedszkolnego przez dzieci, prowadzenie rejestru i wydawanie legitymacji szkolnych i kart rowerowych uczniom, sporządzanie duplikatów i odpisów świadectw, prowadzenie ewidencji zwolnień uczniów z zajęć z przygotowaniem projektów decyzji dla dyrektora szkoły, terminowe sporządzanie sprawozdań na potrzeby władz oświatowych (KO, SIO), dbanie o właściwe zabezpieczenie dokumentacji szkolnej, ewidencjonowanie, zamawianie i wydawanie mundurków szkolnych, ewidencja dokumentacji dot. zatrudnienia, przygotowanie dokumentów nowo zatrudnionych pracowników, prowadzenie akt osobowych pracowników szkoły(na potrzeby szkoły).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Inwentaryzacja majątku jednostki
Uprawnienia: komputerowa obsługa biura i sekretariatu
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programów Librus, Vulcan, SIO.
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarza szkoły.

Miejsce pracy:

Wołomin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie